מאמרים:

קבל 5 הצעות להסבה לגז

גז לרכב השוואת מחירים

למה גז לרכב הוא מפחיד? רמז – לא מה שחשבתם
לפני שנדבר על גז לרכב, בואו נדבר קצת על התחושה שיש לכם כשאתם נכנסים למוסך. בבירור עם רוב בעלי הרכבים, מוסך תמיד הופך להם את הבטן והם מתחילים לחשוש לגורלם בכל ביקור בו, או יותר נכון לגורל הארנק שלהם. למוסכים יצא מוניטין של מקומות בהם גובים מחירים מופרכים על תיקונים קלילים, ממציאים בעיות יש מאין ובכלל, עושים הכול על-מנת לגרום ללקוח לשלם יותר.

אנחנו לא נכנס לנכונות או אי הנכונות של המיתוסים האלו, אנחנו רק נציין שהחשש הזה כלפי מוסכים ומוסכניקים, עבר לכל תחום הטיפול ברכב וההתעסקות בו. ברגע שמישהו צריך לגעת ברכב הפרטי שלנו, המגננות עולות והחששות צפים וזה לא משנה אפילו אם מדובר על התקנת ווישר במקום זה שנפל.

החששות האלו הביאו לכך שגם בכל מה שקשור לגזים ברכב, אנשים חשדניים. המערכת הזו הינה שיטה חדשה יחסית המחליפה שימוש בבנזין ועל-מנת ליהנות ממנה יש צורך בהתקנת מערכת מיוחדת ברכב. זהו עניין לבעלי מקצוע בלבד ואתם לא יכולים לנסות אותו לבד בבית. אז בכל זאת מתגברים על החשש?

השוואת מחירים בתחום של גז לרכב
אחת הדרכים המוצלחות ביותר לוודא כי אתם מקבלים שירות הוגן והולם למחיר, הוא לבצע השוואת מחירים. רק שלמי יש זמן לשבת ולהשוות בין חברות המתקינות גז לרכב? לכן ההמלצה שלנו היא לקחת חברה חיצונית, מקצועית, אמינה ואובייקטיבית, שתערוך עבורכם את ההשוואה. בסיכומו של התהליך אתם רק תקבלו הצעת מחיר ממספר חברות ותוכלו לבחור מבניהן את הזולה או המשתלמת ביותר. תוכלו גם לדעת בדיוק אילו עלויות הולכות להיות לכם ולא תזכו להפתעות לא נעימות, מה שמראש יפיג את החשש ואת חוסר האמון שלכם מפני מי שהולך להתעסק בחלקים הרגישים של המכונית.

לגבי המקצועיות של החברות, פה כבר לגבות את הצעות המחיר בהמלצות מהסביבה. ערכו בירור בקרב מי שאתם כבר יודעים ששדרג את האוטו עם מערכת גז לרכב ואספו מידע לגבי האמינות של החברה בה אתם עומדים לבחור.