מאמרים:

קבל 5 הצעות להסבה לגז

גז לרכב השוואת מחירים

העתיד כבר כאן עם גז לרכב ושאר שדרוגים
בואו נודה בזה – רכב זו הוצאה לא קטנה בכלל. רכישה של רכב חדש יכולה להגיע גם למאות אלפי שקלים, הוצאה רצינית גם למי שידו משגת.

לכן, יש אנשים שמחליטים ובצדק כי הם לא משקיעים כסף ברכישה של רכב חדש אלא משדרגים את הקיים ככל הניתן. אספנו לכם כמה רעיונות לשדרוגים כאלו, כדי שתוכלו להתפנק ברכב עם נראות מרשימה ופונקציות חדשניות, מבלי להוציא המון כסף על רכישה של אוטו חדש.
  1. החלפת הריפוד והחיפויים. הביטו היטב בפנים המכונית שלכם. ניכר עליה שעברתם איתה הרבה? אם יש לכם ילדים, רוב הסיכויים שכל קשר בין מצב הריפוד כיום לבין מצב הריפוד כפי שהיה ביום הרכישה, מקרי בהחלט. ולא רק ילדים, גם מבוגרים מלכלכים את הריפוד מטבע הדברים וכמובן שיש גם בלאי בלתי נמנע. לכן, החלפה של הריפוד יכולה להוות פתרון מעולה למי ששואף להקנות לרכב שלו מראה של "חדש מהניילונים". גם את החיפויים בתוך האוטו אפשר להחליף, לדוגמה בסביבת הרדיו, ה GPS  ומוט ההילוכים. חיפוי מעץ למשל, יעניק לאוטו מראה יוקרתי, בהוצאה כספית מתונה.
  2. התקנת מערכת גז לרכב. שדרוג פירושו לא רק שינוי המראה, אלא גם שיפור היעילות של הרכב. גז לרכב הינו שיטה חדשנית המחליפה את השימוש המסורתי בבנזין ותפקידה היא בעיקר לחסוך משמעותית בעלויות, שכן מחיר של ליטר גז נמוך ב כ 50% ממחיר ליטר דלק. לכן, אם אתם מעוניינים למצות את הפוטנציאל של הרכב עד הסוף, מערכת גז לרכב היא הפתרון עבורכם. ישנן חברות שונות המבצעות את ההתקנה הזו וחשוב להכיר את המחירים שלהם. חברה המבצעת השוואת מחירים להתקנת גז לרכב תוכל לספק לכם הצעת מחיר משתלמת ואתם תיהנו מאוטו חדשני וחסכוני.
  3. תיקוני פחחות. אחרי שדאגנו לפנים ולחלקים הממונעים, יש לדאוג לחיצוניות של הרכב. זה הזמן להפסיק להזניח את כל אותן השריטות והדפיקות הלא אסתטיות ולסדר אותן בכמה תיקוני פחחות קלים. המראה שמתקבל הוא מרשים ונוצץ והרכב נראה כמו חדש.