מאמרים:

קבל 5 הצעות להסבה לגז

גז לרכב השוואת מחירים

מה זה בעצם גז לרכב ואיך הוא יחסוך לכם כסף?
כמו שכולנו כבר יודעים, מחירי הדלק בעולם ובעיקר בארץ מרקיעים שחקים. ליטר של דלק יכול להגיע "ביום רע" למחיר משמעותי מאוד, של כ 7.5 ₪. עבור מי שנוהג הלוך וחזור, לעבודה, לסידורים וכדומה, מדובר בהוצאה לא מבוטלת שעשויה להסתכם במאות ולעיתים באלפי שקלים בחודש.

הפתרון שעלה על-מנת להתמודד עם מחירי הבנזין הגבוהים הוא התקנת מערכות גז לרכב, שמחליפות למעשה את השימוש בבנזין וניתן לתפעל אותן בכל תחנת דלק. התקנה של מערכת כזו עולה כסף והיא השקעה משתלמת בטווח ארוך לכל מי שמעוניין לחסוך כסף, אבל גם במקרה הזה כדאי לבצע השוואת מחירים דקדקנית על-מנת לבחור את המתקין שמציע את המחיר המשתלם ביותר.

בחירת מתקין של גז לרכב
גז לרכב יכול לחסוך עד 50% מהעלויות של הוצאות על דלק. מדובר בחסכון משמעותי מאוד, אך כמו בכל דבר שקשור לטיפול ברכבים, חשוב למצוא את החברה המקצועית ביותר על-מנת לבצע את ההתקנה, כדי שהמערכת תפעל כראוי ותאפשר לכם ליהנות מהחיסכון שאתם כל כך מייחלים לו. מעבר לשירות מקצועי ואמין, רצוי לבחון מקרוב את הצעות המחיר של החברות המתקינות. ייתכן מאוד כי תגלו שאותו שירות בדיוק, מתומחר באופן שונה בין החברות השונות. מעבר לכך, ייתכן ומחיר גבוה יחסית דווקא מעיד על שירותים נוספים שמציעה החברה או על מוניטין גבוה במיוחד בתחום. בכל מקרה, השוואת מחירים היא הבסיס להתנעת התהליך של שדרוג הרכב שלכם למערכת החדשנית ולחסכון כלכלי בהוצאות הרכב.

באילו רכבים ניתן להתקין גז לרכב?
נכון להיום, ניתן לבצע התקנת מערכת גז ברכבים משנת ייצור 1995 ומעלה ורכבי בנזין בלבד. יחד עם זאת, ייתכן ומצב זה ישתנה בעתיד וככל שתשתכלל השיטה ייכנסו לשוק יותר ויותר רכבים שאפשר להתקין בהם מערכת מסובבת גז. לכן גם אם כיום אין לכם רכב שעומד בקריטריונים שווה להישאר עם היד על הדופק ובמידת הצורך לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות שמציעות את השירות, כדי שתוכלו ליהנות ממנו גם אתם.