מאמרים:

קבל 5 הצעות להסבה לגז

גז לרכב השוואת מחירים

אוהבים להפסיד כסף? אז כן, אל תמשיכו לקרוא
אבל אם לא, יש לנו שתי מילים עבורכם: גז לרכב.
ועכשיו נסביר.

אנחנו מדברים על שיטה חדשה יחסית להנעת רכבים והיא מחליפה את השיטה של מנועי בנזין. המערכת של הגז ברכבים נקראת גם גפ"מ והיא ראשי תיבות של גז פחמני מעובה. הגז הזה הוא למעשה תרכובת של שני גזים – פרופאן ובוטאן, שהשילוב בהם מאפשר את אחת המערכות המשוכללות ביותר שנראו בשוק הרכבים מאז הקמתו. הגפ"מ נשמר באוטו במיכלים מיוחדים במצב נוזלי, משום שהוא דחוס מאוד. מערכת הגז אינה באה להחליף לחלוטין את מנוע הבנזין, על אף שהוא כלל אינו תלוי בו ומתפקד באופן מלא גם בלי קשר אליו. יחד עם זאת, במידה ונגמר הגז במכלים ויש צורך לחזור ולהשתמש במנועי הבנזין, אין מניעה לעשות זאת.

בכל מקרה, כפי שמשתמע מן הכותרת הבטחנו לכם לדבר על חסכון בכסף וזה בדיוק מה שמערכת הגז עושה – חוסכת לכם כסף. כידוע לכל מי שנוהג, עלויות הדלק הן שערורייתיות ואחת ההוצאות העיקריות שיש בנושא תחזוקת ותפעול הרכב הוא הסכומים הגבוהים שאנו נדרשים לשלם עבור תדלוקים תכופים. גז לרכב הוא מוצר אשר פותר את בעיית ההוצאות המופרזות על דלק. המחיר לליטר דלק הוא כמעט פי 2 ממחיר של ליטר גז לכן עשו בעצמכם את החשבון לגבי הסכומים שאתם יכולים לחסוך מדי חודש. אין ספק שמדובר במוצר משתלם.

איפה מתקינים גז לרכב?
ישנן כמה וכמה חברות בשוק אשר מתקינות מערכות גז לרכב ומתחזקות צוות מקצועי שמבצע את השינוי באוטו ואף דואג לטיפולים שוטפים שהמערכת זקוקה להם. עם זאת, כמו בכל מוצר, גם במקרה הזה ריבוי נותני השירות יוצר תחרות גבוהה בשוק ומביא לרמות תמחור המשתנות מחברה לחברה. לכן בטרם אתם מתקינים מערכת של גז ברכב, ערכו השוואת מחירים מסודרת בין החברות כדי שתוכלו לבדוק בקפדנות איזו הצעת מחיר היא המשתלמת ביותר. מכיוון שבסופו של דבר המטרה היא חסכון כספי, אין סיבה שתשלמו מחיר גבוה ומופרך על התקנת גז לרכב.