מאמרים:

קבל 5 הצעות להסבה לגז

גז לרכב השוואת מחירים

רכבי העתיד וגז לרכב
התחום של רכבים ממונעים עובר שינויים תכופים, את חלקם אנו כבר מכירים וחלקם סביר להניח נמצא בפיתוח ויצא לשוק בשנים הבאות או כבר הרבה אחרי זמננו. בין הפיתוחים השונים ניתן למנות למשל רכבים אוטונומיים, שהם ניסיון להחדיר אל השוק תרבות נהיגה שאינה מבוססת התנהגות אנושית אלא מאפשרת לרכבים לנסוע על "טיס אוטומטי" ולנווט את דרכם בבטחה כמעט ללא התערבות ידי אדם. פיתוח נוסף שעלה לכותרות בשנים האחרונות הוא הרכב ההיברידי, המשלב שני סוגי מנועים במטרה להביא לחסכון משמעותי בהוצאות הדלק.

רוב הפיתוחים מטרתם להתגבר על החסרונות הקיימים בתחום הרכב, שעל אף שהתפתח מאוד מימי המכוניות הראשונות עדיין נושא סיכונים, אתגרים ובעיות. פיתוח נוסף של הזמנים האחרונים שניתן להזכיר בהקשר זה, הוא של התקנת מערכות גז לרכב.

כל היתרונות של התקנת מערכת גז לרכב
מערכת גז לרכב היא שיטה חדשה בה הגז מחליף את השימוש בבנזין. הצורך בתחליף עלה לאור העלויות הגלובאליות הגבוהות של הדלק, שגורמות לאנשים להוציא סכומים נכבדים רק על התדלוק עצמו וזה עוד לפני שהבאנו בחשבון את הוצאות הרכב מסביב כגון טיפולים, ביטוחים, תיקונים וכדומה.

מעבר לחסכון כלכלי, למערכת של גז יש כמה יתרונות ברורים נוספים. ראשית, המערכת נחשבת בטיחותית במיוחד ויש אף האומרים בטוחה יותר לשימוש ממערכות הבנזין המקובלות. המערכות הפועלות על גז מיוצרות בהתאם לתקנים מחמירים ביותר ושומרים על בטיחות כל הנוסעים בזמן כל השימוש ברכב.

בנוסף לכך, גז ברכב תורם להגנה על איכות הסביבה והפחתה בזיהום האוויר. זיהום אוויר מוגבר הוא אחת הבעיות הגדולות ביותר של המאה ה-20 ואחת הסיבות לתאוצה שצבר היא השימוש במכוניות שהתחיל בהיקף קטן והיום הוא חובק עולם וכל החיים בעולם המערבי מבוססים עליו. מערכת הגז באה לענות על הצורך בהפחתת הזיהום הסביבתי וככל שאנשים רבים יותר יעברו לשיטה זו, יש סיכוי לשקם את איכות הסביבה. כמובן, שלפני התקנת מערכת גז לרכב כדאי לבצע סקר שוק ולבחור את החברה שתתקין במקצועיות את המערכת במחיר המשתלם ביותר עבורכם.