מאמרים:

קבל 5 הצעות להסבה לגז

גז לרכב השוואת מחירים

אם מתאים לכם להיות פראיירים, אל תתקינו גז לרכב
אם יש משהו שהישראלי הממוצע שומע לפחות חמש פעמים ביום, זה כמה הוא פראייר. הנורמה הזו כל כך בשגרה שאנחנו יכולים אפילו לסווג את שני סוגי "הפראייריות" שבדרך כלל אנשים מואשמים בהם: אחד, הוא התנהגותי. מי שחורג מהתנהגות מחוספסת וישירה, נחשב פראייר. הסוג השני נוגע למחיר אותו אנחנו משלמים על מוצרים ושירותים שונים. אנשים אוהבים לשמוע שהם שילמו פחות עבור דבר מסוים וללגלג על מי ששילם יותר. במקרה הטוב, הם מפנים אותו לנותן השירות שטיפל בהם, כדי שגם אחרים יוכלו ליהנות ממחיר שלדעתם, הוא המשתלם ביותר.

במקרה של גז לרכב, יש קצת צדק למי שאומר לכם שאין שום סיבה לא להשתמש במערכת הזו. זה מתחיל מהנושא שהכי קרוב לאנשים – הכסף. למערכת של גז לרכב יש יתרון משמעותי על-פני דלק, משום שעלויות של ליטר גז נמוכות משמעותית מעלויות של ליטר בנזין. בימים בהם מחירי הדלק מגיעים לרמות גבוהות להחריד, יש המון משמעות לשימוש בגז ברכב שנוסע הרבה ויש צורך לתדלק בו בתכיפות.

בסיכומו של דבר, אם תשתמשו במערכת גז, אף אחד לא יגיד שאתם פראיירים. בכל מקרה, העלויות שלכם יהיו נמוכות משל מי שמשתמש בדלק ועד שלא נגיע לשנת 2058 בה וודאי ימציאו אפשרויות נוספות, זהו תהיה האופציה הזולה ביותר במשך הרבה מאוד שנים.

אל תהיו פראיירים גם לגבי ההתקנה
אם המטרה שלכם היא לחסוך כסף, לכו עם המטרה שלכם עד הסוף. כלומר, גם החברה שמתקינה לכם גז לרכב צריכה לספק שירות מעולה במחיר שווה לכל נפש ולא לגבות מחיר גבוה שבסופו של דבר פוגם בניסיון לחסוך.

על-מנת לערוך השוואת מחירים מסודרת אנו ממליצים לפנות לחברה חיצונית, להשאיר לה בקשה ולהאציל לה סמכויות לבדוק את המחירים בחברות השונות. השוואת מחירים באמצעות חברה אובייקטיבית תאפשר לכם לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר ולחסוך את הסכומים אותם אתם שואפים לחסוך. עם גז לרכב, אתם תהיו אלו שנותנים טיפים לאחרים ומפנים אותם לנותני שירות ולא ההיפך.